2023 VİZYONU
Ebru Rüya ÇELEBİ

Ebru Rüya ÇELEBİ

2023 VİZYONU

09 Mayıs 2017 - 14:53

Sayın Cumhurbaşkanımız önceden beri 2023 vizyonu konusunda çok sözler etti. bunların birçoğunu da gerçekleştirdi.
 
Neydi bu vizyon; Cumhuriyetimizin 100 yılında dalya demişken eskiden olduğu gibi dünyayı titreten bir vatan olmasını sağlamak. 
 
Bu konuda en önemli engel elbette yurt dışı kaynaklı baronlar ve onun ardındaki ABD ve batı ülkeleri idi.
 
Şükür ki; Avrupa haçlı birliği çökme çözülme sürecinde önemli adımlar attı. Günümüzde Fransa seçimleri bu olayın en somut görüntülerinden birisini vermektedir. Şu anda bu olaya girmek istemiyorum. 
 
Ancak Avrupa ülkeleri tek tek elebaşı olan ülkeler olan Almanya İngiltere Fransa Hollanda ve diğerleri çatırdıyor. Onların en önemli ihtiyaçları olan kafası çalışan uyuşturulmamış genç nüfusun bitik olması. Önceden Türkiye ve diğer gelişmekte olan ülkelerden yardımcı insan gücü almakta iken şimdilerde bunun yolları da kapandı.
 
Buna karşın Türkiye Cumhuriyeti Devleti tüm algı operasyonlarının dışında kalarak büyük işler başardı.
Başardıkları en önemli şey yapılan imar edilen ülkemizden öte FETÖ belasını savuşturmak oldu. 
Şu anda dış mihrakların en önemli rakip görüp ortadan kaldırmak istedikleri tek lider var o da Cumhurbaşkanı Recep Tayip ERDOĞAN’dır.
 
Onların yani düşmanların bu denli karalamak ve silmek istedikleri lider ile beraber Türkiye Cumhuriyeti Devleti gerçek anlamda medeniyete ve teknolojiye ulaşacaktır.
 
Lider olmadan ülke bir yere gidemez. Nasıl ki; şoför olmadan araba gitmezse yönetici olmadan fabrika kara geçemezse komutan olmadan ordu başarıya imza atamazsa lider olmadan da ülke hiçbir yere ilerleyemez.
 
İşte tek adam dedikleri gerçekte yönetimin tek elden olmasını sağlayan sisteme geçmeden devletlerin ilerlemesi de mümkün olmamıştır. 
 
Gerçek lider ülkesini alıp en üst noktalara taşıyan kişidir. Ben eğer aile bütünlüğü içinde baba olarak ailemi koruyup kollamazsam ve onların maddi manevi refahı için çaba göstermeyip kendime dışarıda yaşam kurmaya çalışırsam bana bağlı kişilerin ayağına sıkmışımdır.
 
Türkiye’nin önü açıktır.
En son referandum sonucundan sonrada iyice 2023 hedefine kitlenmiştir.

Son Yazılar